• تعمیر اجاق گاز و فر

دفتر مرکزی تعمیرات اجاق گاز در تهران

شماره

گروه سرویس پشتیبان

تعمیر گاه فوق تخصصی اجاق گاز در تهران

تیم سرویس پشتیبان نمایندگی تعمیر اجاق گاز در تهران ، ما اجاق گاز شما را در هر مدل و برندی توسط مجرب‌ترین تعمیرکاران در محل و کمترین زمان و با بالاترین کیفیت تعمیر و سرویس می‌نمایم. ما حتی در روزهای تعطیل از طریق فرم آنلاین و تلگرام پاسخگوی شما هستیم. ما تمام سعی خود را می‌کنیم تا تعمیر اجاق گاز و فر در محل شما و بدون نیاز به حمل اجاقگار به تعمیرگاه انجام شود. همچنین تعمیرات اجاق گاز در تهران توسط تیم سرویس پشتیبان دارای شش ماه گارانتی با صدور اشتراک می‌باشد. برای بهره‌مندی از خدمات تعمیر و سرویس اجاق گاز در تهران با شماره‌های درج شده تماس بگیرید.

خدمات پس از فروش اجاق و فر گازی

خدمات ارائه شده از طرف تیم سرویس پشتیبان دارای شش ماه گارانتی می‌باشد. اگر اجاق گاز و فر شما دارای کارت گارانتی معتبر شرکتی است در صورت بروز هرگونه مشکل می‌توانید از مزایا و تعهداتی که نمایندگی رسمی در قبال اجاق گاز خود دارد استفاده کنید. با تماس با دفتر مرکزی از این خدمات بهره‌مند شوید اما اگر شما به هر دلیلی مانند اتمام تاریخ گارانتی یا گم‌شدن برگه گارانتی نمی‌توانید از خدمات پس از فروش بهره‌مند شوید می‌توانید با تعمیرگاه مجاز اجاق گاز در تهران تماس گرفته و با مطرح کردن مشکل خود با همکاران ما مطرح کنید تا راهنمایی لازم جهت تعمیر یا سرویس اجاقگاز و فر خود را به دست آورید.

با ثبت سفارش تعمیرات اجاق و فر گازی به خانواده سرویس پشتیبان بپیوندید.

خدمات پس از فروش
 

مزایای تعمیر اجاق و فر گازی توسط سرویس پشتیبان

قطعات اصلی

برای تعمیرات اجاق و فر گازی تکنسین های سرویس پشتیبان فقط از قطعات اصلی استفاده می‌کنند.

تکنسین های مجرب

اجاق و فر گازی شما توسط تکنسین‌های حرفه‌ای و متخصص با دقت زیاد تعمیر و سرویس می‌شود.

سرعت خدمات

تعمیر اجاق و فر گازی در کمترین و سریع‌ترین زمان در محل شما انجام می‌شود.

ضمانت تعمیرات

قطعات تعمیر و تعویض شده دارای شش ماه ضمانت می‌باشد.

تعمیر اجاق گاز در تهران

تعمیرگاه های مجاز تعمیر اجاق گاز در تهران کدامند ؟

ما خودمان را بهترین و قابل اعتمادترین تعمیرگاه اجاق گاز در تهران میدانیم. این خود ستایی نیست چون ما با ده ها تکنسین حرفه ای و با تجربه تعمیرات اجاق گاز و فر در چهار مرکز شرق، غرب، شمال و جنوب تهران و با گارانتی خدمات انجام شده آماده تعمیر اجاق گاز شما با هر برند و مدلی در استان تهران هستیم .

ثبت تعمیرات اجاق گاز در تهران به چه صورت می باشد؟

خدمات تعمیر اجاق گاز در تهران توسط سرویس پشتیبان به این صورت است که بعد از ثبت درخواست شما چه به صورت تلفنی یا آنلاین، ما در کمترین زمان ممکن نزدیکترین تعمیرکار و متخصص را جهت تعمیر اجاق گاز به محل شما اعزام می کنیم و تمام تلاشمان این است که هزینه تعمیر اجاق گاز شما با کمترین مبلغ ممکن انجام شود.

تعمیرات اجاق گاز آیا ضمانت دارد؟

گروه سرویس پشتیبان چون از قطعات اصلی و فابریک استفاده می کند بعد از تعمیر اجاقگاز همان قسمت تعمیر شده و قطعات تعویض شده را به مدت ۶ ماه گارانتی و ضمانت می کند. و در این مدت شما هیچگونه هزینه ای پرداخت نمی کنید حتی هزینه ایاب و ذهاب به عهده سرویس پشتیبان می باشد.

ما خدمات تعمیرات اجاق گاز در تهران را برای تمامی برندهای معتبر و معروف مانند برند های زیر انجام می دهیم.

بوش، آاگ، ال جی، سامسونگ، زیمنس، ویرپول، زیرووات، کندی، حایر، وستل، میدیا، پاناسونیک، بکو، مابه، فریجیدر، کنوود، آریستون، جنرال الکتریک، توشیبا، ایندزیت، هیوندای، دوو، زانوسی، هوور، آریستون، سینجر، وستل، کرال، نف

درباره اجاق گاز و فر بیشتر بدانید

شعله اجاق گاز روشن نمی‌شود

روشن نشدن مشعل‌ها می‌تواند به مشکل در الکترودهای جرقه‌زن، ترانس و یا برد اجاق گاز مربوط باشد. اگر شمعل روشن می‌شود ولی به صورت ضعیف یا غیریکنواخت است مشکل به سرشعله مربوط است یا کثیف هستند یا سر جای درست نیستند.

فر گرم نمی شود

اگر گاز به مشعل‌های فر می‌رسد ولی روشن نمی‌شود مشکل از سیستم جرقه‌زن می‌باشد. اگر دمای داخل فر به درجه مطلوب نمی‌رسد، باید سنسور دما بررسی شود ممکن است که خراب شده باشد که در این صورت باید عوض شود.

© ۱۳۹۹-۱۴۰۰ کلیه حقوق این وب‌سایت برای سرویس پشتیبان محفوظ می‌باشد.